در این بخش سعی شده به اکثر سوالات تکراری کاربران پاسخ داده شود.

 1. نحوه ثبت نام در فروشگاه اینترنتی پرشین الکترا چگونه است؟ 
  برای این منظور روی "ورود "در بالای صفحه کلیک کرده،با باز شدن صفحه ورود بر روی لینک " ایجاد حساب کاربری"کلیک کرده تا به صفحه ذکر شده هدایت شود . در این قسمت فیلدهای ستاره دار شامل نام ، نام کاربری ،رمز ورود، تاییدیه رمز ورود،نشانی پست الکترونیک و تاییدیه نشانی پست الکترونیک وجود دارد که حتما باید پر شوند.در آخر بعد از اینکه این فیلدها پرشدند ، گزینه ثبت نام را کلیک کرده تا حساب کاربری شما ایجاد گردد. ایجاد حساب کاربری رایگان و هیچ گونه هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

 2. آیا میتوان بدون ثبت نام در فروشگاه اینترنتی پرشین الکترا ،یا داشتن حساب کاربری ، سفارش خود را ثبت کنم؟ 
  بله،ثبت نام اختیاری بوده و در صورت ثبت سفارش شما بصورت مهمان روند خرید را ادامه داده و در نهایت فاکتور برای شما صادر خواهد شد. در صورتی که سوال شما در این بخش موجود نبود آن را طریق اطلاعات تماس در بخش تماس با ما در میان بگذارید.

 3. روش ارسال به چه صورت است؟
  روش ارسال به دو صورت می باشد:
  الف:در صورت تمایل و با انتخاب گزینه "درب منزل (شهر کرمانشاه) " ، هزینه ارسال مرسوله طبق تعرفه تا درب منزل 15000تومان می باشد که این هزینه به مبلغ نهایی محصول اضافه وبعد از هدایت به سمت درگاه بانکی پرداخت میشود و دیگر نیازی به پرداخت وجوه اضافی نقدی یا ازطریق کارت ،هنگام تحویل کالا نمی باشد.
  پ.ن : این هزینه فقط برای شهر کرمانشاه بوده و خارج از شهر کرمانشاه ، طبق تعرفه پست،باربری و... محصول ارسال میگردد.
  ب:با انتخاب گزینه " تحویل از انبار " ، هیچ گونه هزینه ارسال برای محصول در نظر گرفته نشده و تسویه نهایی محصول بدون هزینه ارسال بوده ، لذا می توانید محصول را طبق آدرس اعلام شده به شما دریافت نمایید.
  پ.ن: خرید بالای 500هزار تومان ، هزینه ارسال آن رایگان می باشد.